S.S.S

Sipariş versem ne zaman gelir?

Sipariş edilen ürünlerin temin süreci, sipariş ve ödeme tarihini izleyen ilk iş gününde başlamaktadır. Siparişinizde havale seçeneğini tercih ettiyseniz, bu süreç, banka havalesinin ya da EFT işleminin tamamlandığı ilk işgününde başlamaktadır. 

Toplam temin süresi, siparişin içerdiği ürünler arasında temin süresi en uzun olanına eşittir. Her paket, merkezimizin bulunduğu İstanbul ile teslimat adresi arasındaki mesafeye bağlı olan bir süre boyunca kargo şirketinde kalmaktadır. Bu süre İstanbul için ortalama bir ya da iki gün; İstanbul dışındaki yurtiçi adresler içinse iki ya da üç gündür. Sipariş edilen ürün/ürünler 30 günlük yasal süre içerisinde temin ve teslim edilmektedir.

Siparişi doğru olarak verdiğimi nasıl anlayacağım?

Alış-veriş işleminiz tamamlandıktan sonra size otomatik bir e-posta ile alışverişinizin ayrıntıları gönderilecektir.

Kargo ücretleri bize mi ait?

100 TL ve üzeri Yurtiçi siparişlerinde, kargo ücretsizdir. Bunun haricinde yapılan alışverişlerden sabit olarak 8TL alınmaktadır.

Hangi kargo firmaları ile gönderim yapıyorsunuz?

Siparişlerinizin gönderimi yurtiçi siparişleriniz için PTT Kargo ile yapılmaktadır.

Sipariş ettiğim kitaplar hasarlı çıkarsa ne yapmam gerekir?

Sipariş ettiğiniz kitapların hasarlı teslim edilmesi halinde; durumu anlatan bir e-postayı info@ krishnamurtikitaplari.com’a 7 gün içinde gönderdiğiniz takdirde gerekli işlemler yapılıp ürününüz değiştirilecektir.

Siparişinizi teslim alırken paketin hasarlı olup olmadığına dikkat etmeniz ve eğer hasarlı ise teslim almamanız gerekmektedir.

Ödeme ne şekilde yapılıyor?

www.krishnamurtikitaplari.com‘da on-line kredi kartı ile ödeme yapabileceğiniz gibi, Pay-pal aracılığıyla da ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca banka hesap numaralarımıza yapacağınız Havale/EFT’nin yanısıra PTT Posta Çeki hesabımıza da ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. İşlemlerinizin hızlı olabilmesi için on-line kredi kartını tavsiye ederiz. Havale ve PTT posta çeki ile siparişlerde, havale bedeli banka hesabımıza ulaştıktan sonra işlemlere başlanacaktır. 

Kredi kartım alış-veriş sırasında onay vermedi, ne tür bir işlem yapmalıyım?

Kredi kartınız, mail işlemlerine kapalı olabilir. Bankanızı arayarak mail işlemlerine açık olup olmadığını (yurt dışı işlemlere açık olup olmadığı da aynı durumdur) kontrol ediniz. Ya da kredi kartı bilgilerinizi kontrol ederek tekrar denemeniz veya başka bir kredi kartınız var ise onun bilgilerini girmeniz doğru olacaktır.

Havale/EFT ve PTT Posta Çeki ile ödeme yapacağım hesaplar hangileridir?

Akbank

Denizbank

Yapı Kredi Bankası

Posta Çeki Hesabı