Kargo

www.krishnamurtikitaplari.com, kitap gönderilerinizi Türkiye içinde PTT Kargo aracılığı ile yapmaktadır. www.krishnamurtikitaplari.com gerek duyduğunda daha hızlı gönderimde bulunmak amacı ile kargo firması değişikliği yapabilir. Müşteri memnuniyeti için yapılan bu değişiklikte ek bir ücret talep edilmez. Kargo teslim süresi tahmini 1-3 gündür. Tedarikçi firmalardan kaynaklanan gecikişlerde bilgilendirileceksiniz. Mesai günleri dışında verilen siparişleriniz, takip eden ilk mesai gününde işlem’e alınacaktır.

www.krishnamurtikitaplari.com Türkiye dışına kitap gönderilerinizi PTT Yurtdışı- Posta Servisi (7-21 gün) aracılığı ile gerçekleştirilir.

Paketleriniz belirtilen süreler içinde teslim edilmez ise lutfen bizi haberdar ediniz. Kargo Şirketi tarafımızdan aranarak, size, paketinizin teslim tarihi hakkında bilgi verilecektir. Paket teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layıkı ile yaptığı kabul edilmiş sayılır. Onun için, teslimat sırasında hasarlı olduğunu tespit ettiğiniz paketleri kabul etmeyip tutanak tutturunuz. Bundan sonra, tutanağı +90 212 513 81 09 numaralı telefona fakslayınız veya ayna@aynayayinevi.com adresine e-posta olarak gönderiniz. www.krishnamurtikitaplari.com gerekli işlemleri gerçekleştirerek, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanışını sağlayacaktır.