Gizlilik Politikası

www.krishnamurtikitaplari.com, kayıtlı kullanıcılarımıza daha güvenli bir internet ortamı sağlamağı ilke edinmiştir. Bu ilke sebebi ile, üyelerimiz kendilerini daha rahat hissetsinler diye çeşitli gizlilik haklarına sahiptirler. www.krishnamurtikitaplari.com üyelerinin sahip oldukları haklar aşağıdaki gibidir:
1. Elektronik posta adresiniz, Kullanıcı Sözleşkesi’nde tanımlanan haller haricinde, hiçbir gerekçe ile başka kuruluşlara dağıtılmayacak ve reklam, tanıtım, pazarlayış amacı ile kullanılmayacaktır.
2. www.krishnamurtikitaplari.com‘a verdiğiniz üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler, onayınız dışında, Kullanıcı Sözleşkesi’nde tanımlanan hâller haricinde, diğer üyelere ve üçüncü kişilere açılmayacaktır. Ancak bu bilgiler, www.krishnamurtikitaplari.com sitesinin kendi bünyesinde, müşteri profili belirlemek ve istatistik yapmak amacı ile kullanılabilecektir.
3. Kredi kartı bilgileriniz gizli tutularak doğrudan bankaya iletilecektir.
4. Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere, www.krishnamurtikitaplari.com dışında sadece siz ulaşabilir ve bunları sâdece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üye veya kullanıcı, sizin ile ilgili bilgilere ulaşamaz ve bunları değiştiremez. Bu mümkün değildir.
5. Kayıt esnasında sizden istenen kişisel bilgilerden, zorunlu olanlar hâriç, istediklerinizi kendi inisiyatifiniz dahilinde www.krishnamurtikitaplari.com‘a bildirebilirsiniz. www.krishnamurtikitaplari.com‘a vermeği tercih etmeyeceğiniz bilgiler var ise, bu alanları doldurmak veya işaretlemek zorunda değilsiniz.
Bu ilkeler ile kişisel haklarınız www.krishnamurtikitaplari.com tarafından teminat altına alınmıştır.