Garanti – İade

www.krishnamurtikitaplari.com‘dan satın aldığınız her ürünü, teslim târihinden itibaren 7 gün içerisinde ürün hasarlı olmasa dahi, hiçbir gerekçe belirtmeksizin iade edebilirsiniz.

İade için, satın aldığınız ürünün tahrip edilmemiş, kullanılmamış veya tekrar satılabilir olmak zorundadır. Ambalajı açılmış, kullanılmış ve tahrip edilmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Hiçbir gerekçe belirtmeksizin yapabileceğiniz ürün iadesi, ürünün tarafınıza teslim edildiği hali ile gerçekleştirilmek zorundadır. Satın aldığınız üründe veya ürün ambalajında herhangi bir bozunum, açılmak, kırılmak, yırtılmak, eksiklik ve sair hallerin tespiti halinde ürün iadesi kesinlikle kabul edilmemektedir.

Ürünün faturası gönderilmemiş ise, eksik ise iade kabul edilmez.

Ürün seçiminde uyumsuzluk problemi yaşanabilecek hafıza kartları, donanım, yazılım vb. ürünlerin siparişlerini uyum konusunda teknik destek alarak vermelisiniz.

İade edilecek ürünlerin mutlaka ürün faturasının orijinali ile birlikte teslimi gerekmektedir.

Gerekçesiz ürün iadesi malın tarafınıza teslimini takip eden 7 günlük süre içerisinde ve yazılı şekilde yapılmak zorundadır.

İadesi yapılacak ürünler www.krishnamurtikitaplari.com‘un çalıştığı kargo şirketleri aracılığı ile tarafımıza ulaştırılmak zorundadır.

Ürün, paket koruyucu bir ambalaj içerisine yerleştirilmeli ve kargo şirketinin etiketi ürün ambalajının üzerinde bulunmamalıdır. Ürünün ambalajında meydana gelecek olan deformasyon, ürünün tekrar satılmasını engelleyen durumlar arasında yeralmaktadır.

Yukarıda belirtilen koşulları taşımayan ürün iâdeleri kesinlikle kabûl edilmemektedir.

Ürün iadesinin yukarıda belirtilen koşullara uygun şekilde gerçekleştirilmesi halinde, iade işlemine konu ürün bedeli en geç 3 iş günü içerisinde yeni ürün alımını sağlayacak şekilde tanımlanır.

Arızalı, hasarlı, bozuk ürünlere ilişkin iade koşulları

Satın aldığınız ürünün ayıplı oluşu halinde durumu teslîm tarihinden itibâren en geç 30 gün içerisinde yazılı olarak www.krishnamurtikitaplari.com‘a bildiriniz.

Satın aldığınız ürünün ayıplı olduğu gerekçesi ile leylekkitap.com’a ulaştığında en geç 3 iş günü içerisinde işleme alınmaktadır. Ayıplı olduğu gerekçesi ile gönderilen ürünler sorumlusu tarafından teslim alınmakta ve şirket kayıtlarına işlenmektedir. Ürün ile ilgili hata tespit edilmektedir. İadesinin uygun olacağı yönünde görüş belirtilen ürün ise talebiniz kapsamında birebir yenisi ile değiştirilmekte veya bedel iâdesi yapılmaktadır. Bedel iadesinin talep edilişi hâlinde ayıplı ürün bedeli en geç 3 iş günü içerisinde hesâbınıza gönderilmektedir. Ürün, www.krishnamurtikitaplari.com‘un çalıştığı kargo şirketleri aracılığı ile tarafımıza ulaştırılmak zorundadır. Teslimat tarihinden itibaren ilk 7 gün içerisinde tarafımıza ulaştırılan ürünlere ait kargo ücreti www.krishnamurtikitaplari.com tarafından karşılanacaktır.

Gönderilen paketlerin zarar görüşü hâlinde;

Zarar görmüş paketler teslim alınmayarak teslimatçı firmaya tutanak tutturulmak zorundadır. Eğer teslimatçı firma yetkilisi paketin hasarlı olmadığını düşünüyorsa, orada paketin açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirmek ve durumun yine bir tutanakla tespit edilişini istemek hakkınız vardır. Paket tarafınızdan teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır. Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum, tutanağın sizde kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda www.krishnamurtikitaplari.com‘a bildirilmek zorundadır. www.krishnamurtikitaplari.com en kısa sürede yeni ve sağlıklı bir teslimat gerçekleşimini sağlayacaktır.